Фестиваль-конкурc гумору та сатири "Грицева шкільна наука"

Дата: 17.04.2018 15:53

VII  Міжрегіональний фестиваль-конкурc гумору та сатири "Грицева шкільна наука"

З метою широкої пропаганди класичної спадщини українського гумору та сатири, продовження розвитку гумористичної творчості регіону, знайомств

з кращими зразками сучасних гумористичних творів, вияву нових талантів та покращення їх професійної і виконавської майстерності, відзначення кращих виконавців українського гумору у районі щорічно проходить Міжрегіональний фестиваль - конкурс гумору та сатири " Грицева шкільна наука".
29 квітня 2018 року у місті Копичинці в приміщенні міського центру культури і дозвілля проходитиме грандіозне дійство -  VІI Міжрегіональний фестиваль - конкурс гумору та сатири "Грицева шкільна наука". Після конкурсних переглядів відбудеться гала-концерт за участю переможців конкурсу та відомих артистів естради. ВХІД ВІЛЬНИЙ.

Автор проекту та головний режисер – начальник відділу культури і туризму   Гусятинської районної державної адміністрації, заслужений діяч естрадного мистецтва - Роман Сагайдак.
Конкурс проводиться за такими номінаціями:
юні виконавці гумористичних творів (до 15 років);
дорослі виконавці (від 16 років);
колективи - виконавці гумористичних творів.
Кожен колектив, або окремий учасник готує програму, що складається з двох творів українською мовою.
Голова журі та ведучий гала - концерту народний артист України Григорій Драпак.
Переможці нагороджуються грамотами, подарунками та грошовими преміями.
Тел. для довідок: (03557 ) 2 17 34
095 07 21 621
067 59 41 397
Голова журі та ведучий гала-концерту, народний артист України - Григорій Драпак.

Звукорежисер – Негнека  Роман
Розклад:
10.00 - заїзд учасників, реєстрація
10.45 - жеребкування
11.00 - початок конкурсних переглядів
13.00 - перерва на обід
14.00 - продовження конкурсних переглядів
17.30 - визначення переможців, підготовка до гала-концерту
19.00 - гала-концерт за участю переможців конкурсу та відомих артистів естради

Увага!!!
Якщо Ви талановитий та рішучий виконавець у жанрі гумору та сатири, то запрошуємо Вас стати конкурсантом VІI Міжрегіонального фестивалю - конкурсу гумору та сатири "Грицева шкільна наука". Вік не обмежений. Свої заявки для участі в конкурсі подавайте до 24.04.2018 р. включно за адресою:
48201, Тернопільська обл., смт.Гусятин, районний будинок культури, або на mail: competition@grycnauka.org.ua   gusjatynrbk@ukr.net