У Шумському ЦНАПі вручено перший паспорт у вигляді ID-картки

Дата: 05.04.2018 11:02

Фото без описуЗ 12 березня 2018 року в Центрі надання адміністративних послуг Шумської міської ради розпочато прийом документів щодо надання адміністративних послуг.

А це - оформлення та видача або обмін паспорта громадянина України для виїзду за кордон (у тому числі - термінове);  паспорта громадянина України.

Як повідомила керівник ЦНАПу Людмила Мельничук у березні за такою послугою до них звернулося 654 громадян, які стали на чергу. Уже прийнято 98 заяв, з них - 54 на закордонні паспорти, 44 - на українські паспорти, а також уже вручено перші документи тим, хто звернувся з перших днів функціонування такої послуги.

Днями міський голова Володимир Плетюк уже вручив перший паспорт у вигляді ID-картки шумчанину Остапу Головатюку.