Відбулася зустріч з жителями сіл Літовищі та Сошище

Дата: 04.04.2018 16:49

2 квітня 2018 року в с. Літовищі відбулася зустріч жителів  сіл Літовищі та Сошище з керівництвом міської ради.

На збори був запрошений генеральний директор  ТОВ  "Шумськ-Агро"  Ю.П. Мельничук.

На даній зустрічі міський голова  підбив підсумки роботи у 2017 році та плани на 2018 рік.

У  виступі було  сказано , що  річний бюджет сіл за 2017 рік склав 131 тис .грн , тоді як з місцевого бюджету  для освітян було виділено 648 тис. грн, з них на заробітну плату  не педагогічним працівникам - 392 тис .грн., а також на благоустрій сіл - 29 тис. грн.

Для того , щоб реалізувати плани  необхідно наповнювати місцевий бюджет, а це створення нових робочих місць , утворення кооперативів, залучення інвесторів. Підтримка по даних питаннях з боку   відділів міської ради буде  гарантована, але вирішальним  у даному питанні все ж таки має стати ініціатива жителів села.

Не менш актуальним було питання діяльності закладів первинної медицини та впровадження реформ на території громади.

Найбільш  актуальні питання , які піднімались жителями сіл  ,це ремонт доріг, реконструкція даху дитячого садка , освітлення сіл, та робота ФП в с. Сошище.