Відбулася зустріч з жителями сіл Тилявка, Башківці та Одерадівка

Дата: 04.04.2018 12:18

Фото без опису3 квітня 2018 року в селі Тилявка  відбулася зустріч жителів сіл Тилявка, Башківці та Одерадівка з керівництвом міської ради. Також на зустріч були запрошені  представники трьох сільськогосподарських підприємств , які орендують земельні паї в даних селах.

На даній зустрічі міський голова підбив підсумки роботи за 2017 рік та плани на 2018 рік.

Для того  ,щоб реалізувати плани потрібно надавати пропозиції, щодо залучення інвестицій та розвиток бізнесу на території сіл. Велику увагу було акцентовоно на потребі залучення грандових донорських коштів. Адже річний бюджет сіла за 2017 рік склав 519377 грн,а з місцевого бюджету лише для  освітян виділили 1364732 грн,з них на оплату праці не педагогічним працівникам -582102 грн. А всього з державного бюджету було виділено для освітян -2134665 грн.

Фото без описуУ минулому році за кошти місцевого бюджету проводився  ремонт водопроводу в с. Тилявка , благоустрій сіл.

Найбільше  жваве обговорення було по використанню коштів ,  які надають сільськогосподарські підприємства  на соціальну сферу. Основне що  хвилювало жителів –це ремонт доріг, приміщення для розваг для молоді, упорядкування сміттєзвалища.

На закінчення міський голова наголосив про можливість громади у підтримці усіх  хороших ініціатив, які будуть запропоновані  жителями  сіл Тилявка, Башківці ,Одерадівка.