Шумський район, Тернопільська область

З ювілеєм Вас, шановна імениннице!

Шановна Людмило Сільвестрівно!

З нагоди чудового ювілею прийміть найщиріші привітання від усієї Шумської громади.

Ви багато років очолюєте ввірену Вам організацію, і за цей час проявили себе умілим, мудрим, справедливим керівником, були членом виконкому міської ради. До Вас завжди можна звернутися із важливим питанням, і Ви зумієте знайти правильне рішення, яке позитивно впливати на майбутній розвиток подій у громаді.

Тож нехай Всевишній допомагає Вам і далі працювати на цій нелегкій ниві. Будьте бадьорою, мудрою, цілеспрямованою, терплячою і відповідальною, такою, як, зрештою, були й досі.

Миру вам, добра, радості, достатку, злагоди і благополуччя. Нехай рясно квітує нива вашого життя, нехай рідні дарують любов, повагу і взаєморозуміння.

Здоров’я вам, невичерпної енергії, Божої омічні у всіх справах. Нехай буде шана від людей і підтримка від колег по роботі.

З ювілеєм Вас, шановна імениннице!

З повагою – Шумський міський голова

В.Є.ПЛЕТЮК