Дата: 31.10.2016 15:59

Кременецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області повідомляє, що з 1 травня 2016 року набув чинності Закон України “Про державну службу” від 10 грудня 2015 року № 889-VIII (далі – Закон № 889-VIII), яким визначено право на пенсійне забезпечення державних службовців відповідно до статті 37 Закону України “Про державну службу” № 3723-ХІІ від 16.12.1993 року (далі – Закон  № 3723-ХІІ).

Порядок призначення таких пенсій затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 14.09.2016 року №622 “Деякі питання пенсійного забезпечення окремих категорій осіб” (далі - Постанова),  яка застосовується починаючи з 1 травня 2016 року.

Пенсії відповідно до Закону №  889-VIII  у порядку, визначеному для осіб, які мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців (стаття 37 Закону № 3723-ХІІ) призначаються особам, які:

1. досягли пенсійного віку;

2. мають страховий стаж: чоловіки – 35 років, жінки – 30 років;

3. не призначали пенсію відповідно до Закону № 3723-ХІІ;

4. на день набрання чинності Законом № 889-VIII  займають посади державної служби та мають не менш як 10 років стажу на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державних службовців, визначених статтею 25 Закону № 3723-ХІІ та актами Кабінету Міністрів України, або на день набрання чинності Законом № 889-VIII  мають не менш як 20 років стажу на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державної служби, визначених статтею 25 Закону № 3723-12 та актами Кабінету Міністрів України не- залежно від факту роботи на державній службі станом на 1 травня 2016 року.

Начальник Шумського

відділу обслуговування громадян Т.Ф.Шевчук