Щодо питання видалення зелених насаджень

Дата: 01.07.2016 15:57

Окремих небайдужих Шумчан часто турбує питання видалення зелених насаджень.

Річ у тому, що час невичерпно минає, окремі дерева переростають вікову межу і створюють небезпеку для громадян, , прилеглих будівель через можливість падіння під час негоди, сильних вітрів.  Зрізання дерев здійснюється відповідно до Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників населених пунктів. (ПКМУ № 1045 від 01.08.2006) на підставі акту обстеження зафіксованого представником екологічної служби та ордеру на зрізання.

Зокрема, 27.06.2016 року проведено знесення декількох аварійних дерев на території прилеглій до Шумського ліцею відповідно до звернення навчального закладу з дотриманням вимог чинного законодавства.