Шумський район, Тернопільська область

Збори жителів сіл Онишківці та Боложівка

11.11.2016 року відбулися збори у селах Онишківці та Боложівка за участю міського голови, який прозвітував роботу міської ради у даних населених пунктах.

Так зокрема в с. Онишківці була відремонтована центральна вулиця (ямковий з використанням асфальтобетону ремонт), виділені кошти по благоустрою (загортання смітників), допомога воїном АТО, а також соціальна допомога.

В планах на наступний рік передбачається ремонт вулиці Підгірна, вирішити питання з освітленням вулиць, огородження кладовища, ремонт приміщення сільської ради.

В с. Боложівка  також було сказано про виконані роботи за поточний період. А саме: ремонт центральної вулиці, освітлення, благоустрій. В планах передбачено відновити сполучення Боложівка – Білогір’я, що значно покращить пересування до сусідньої області.