Перше місце в Міжнародному Турнірі з вільної боротьби серед юнаків 2002 – 2004 р. у ваговій категорії до 50 кг. зайняв учень Шумського ліцею

Дата: 05.10.2016 15:46

З першого по друге жовтня 2016 року в місті Збараж відбувся Міжнародний Турнір з вільної боротьби серед юнаків 2002 – 2004 років народження. В ньому взяли участь і борці Шумської ДЮСШ.

У ваговій категорії до 50 кілограм перемігши чемпіона Німеччини, перше місце зайняв учень Шумського ліцею Коломієць Владислав. Близькі до завоювання медалі були борці із Шумської ЗОШ №1 Нестер Сергій, вагова категорія до 58 кілограм та Федаш Микола у ваговій категорії до 50 кілограм. В змаганнях взяли участь понад 180 спортсменів із Німеччини, Словаччини, Польщі, Молдови та багатьох міст України.