03 червня 2016 року відбувся другий етап конкурсного відбору організації підрядника для реалізації мікропроекту з реконструкції кінотеатру «Мир» під Центр надання адміністративних послуг Шумської міської ради.

Дата: 03.06.2016 15:28

Даний проект впроваджується спільно з ЄС/ПРОООН «Розвиток спрямований на громаду» в результаті перемоги конкурсної заяви Шумської міської ради у Всеукраїнському конкурсі.

У конкурсі з відбору підрядної організації, який відбувся за участю представників Тернопільської фундації проекту ЄС/ПРООН «Розвиток спрямований на громаду», ГО «Волинь» та в.о. старост населених пунктів де передбачені віддалені робочі місця адміністраторів, прийняли участь три претенденти: 2 будівельні організації з м. Тернопіль та одна із Львівської області. Усі пропозиції відповідали вимогам тендерної документації. Остаточне визначення переможця відбудеться після подання окремих додаткових документів до 10 червня 2016 року.