Шумський район, Тернопільська область

Звіт по зверненнях громадян за І півріччя 2016 року.

За І півріччя 2016 року  Шумською міською радою розглянуто  729 звернень  громадян та 1007 звернень від юридичних осіб  в тому числі :

- по земельних питаннях- 376

-питаннях соціального захисту- 198

-питаннях будівництва –37

-питаннях комунального господарства- 12

-інших питаннях-1113

-колективних-9

На особистому прийомі  міським головою та заступниками  було прийнято-  2146 осіб.

Всі звернення розглянуті  та прийняті відповідні рішення.

Проведено п’ять засідань сесій міської ради на яких прийнято 445 рішень та два засідання виконкому на яких прийнято 43 рішення.

Міським головою видано  283  розпоряджень.

Шумською міською радою  за  шість місяців цього року видано 8150 довідок, складено  795  актів обстеження житлово-побутових умов громадян.

В тому числі  в селах громади в.о. старостами та спеціалістами  видано- 6067  довідок, складено 612 актів обстеження житлово-побутових умов проживання.

Виконуючими обов’язки старост в селах громади вчинено  35 нотаріальних дій.

Шумською міською радою надана матеріальна допомога станом на 5 серпня 2016 року 178 малозабезпеченим громадянам на лікування, на поховання  та на ліквідацію  наслідків стихійного лиха  на суму 201,5 тис.грн.( в тому числі 74 учасникам АТО на суму 113,5 тис.грн.)

Крім того з  01 квітня міською радою проводиться реєстрація місця проживання  громадян та надання довідок щодо місця реєстрації  та зняття з реєстрації місця проживання  особи, про реєстрацію місця перебування переселенців.  За даний час   спеціалістом міської ради було прийнято 454   особи.