Шумський район, Тернопільська область

Міський голова В.Плетюк  провів  нараду з робочою групою щодо розробки схеми озеленення міста та встановлення елементів благоустрою на території громади.

До робочої групи була запрошена Киричук Галина Григорівна - учасник Всеукраїнського семінару по сучасному озелененню міст України та садово-паркового дизайну.

Робочою групою були визначені   місця для розбивки клумб та зелених насаджень.

Схвалили пропозиції по встановленню сучасного галогенного освітлення на громадських будівлях та магазинах,  встановлення фонтану в центрі міста, а також  в’їзних знаків .

Міською радою буде оголошено  конкурс  на кращий макет в’їзних знаків зі сторони Малинева та Кременця,  та конкурс на кращу пропозицію по озелененню міста.