Шумська міська рада - об'єднана територіальна громада
Шумський район, Тернопільська область

У Суразькому НВК відбулася зустріч працівників відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради та батьків навчального закладу, діти яких підвозяться шкільним автобусом

29 листопада 2016 року у Суразькому НВК відбулася зустріч працівників відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради та батьків навчального закладу, діти яких підвозяться шкільним автобусом.

У ході зустрічі піднімалося питання підвозу дітей з вулиці Заріччя. Старший інспектор Кременецького ВП ГУНП Бойчук В.П. роз’яснив ситуацію щодо можливості організації рейсу по даному маршруту.

Цікавила батьків відповідальність водія транспортного засобу за збереження життя і здоров’я дітей. Вичерпну відповідь вони отримали від директора НВК Боднійчук М.Б.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Шумської міської ради Дмитрук Л.В. запевнила присутніх в тому, що підвіз дітей шкільним автобусом на постійному контролі, що робиться все необхідне для задоволення потреб учнів і батьків, закликала сторони до співпраці та взаєморозуміння.« повернутися до списку новин