Робоча поїздка у с.Сураж

Дата: 15.11.2017 15:04

Міський голова Плетюк В.Є. здійснив робочу поїздку до с.Сураж з метою надання практичної допомоги в ремонті приміщення сільської ради, ФАПу, спортзалу.

За результатом поїздки доручено в.о.старости Шліхті М.П. підготувати пропозиції по вартості робіт з ремонту приміщень сільради, встановлення дверей та захисної сітки у спортзал.

Начальник відділу архітектури Тука О.Г. отримав доручення підготувати передпроектні пропозиції по ремонту приміщень ФАПу з відновленням вбиралень, влаштування індивідуального опалення за кошти держбюджету , які передбаченні на сільську медицину.

Окрім того вивчається питання відновлення спортзалу у селі Сураж за рахунок участі у міжнародних грантових програмах.

Крім вищенаведеного розглянуто можливість фінансування у наступному бюджетному році ремонту доріг, грейдерування узбіччя, загортання сміттєзвалищ.

Також обговорено функціонування комерційних об’єктів на території села, планів щодо роботи бюджетоутворюючих підприємств, зокрема ,по розробці торфу і вирощуванню птиці.