Відбулося відкриття віддаленого робочого місця Кременецького ОУПФ України у с.Тилявка

Дата: 14.12.2017 15:02

Відбулося відкриття віддаленого робочого місця Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області у селі Тилявка Шумської міської ради.

Уже з січня 2018 року буде розроблений графік виїзного прийому, поки що 1 раз у місяць, при необхідності – і кожного тижня.

Зможуть легко та зручно вирішити свої проблеми і жителі найближчих сіл до нього, а це - Одерадівка, Башківці, а також віддалених - Угорська, Стіжка, Жолобок.

Жителі сіл можуть звертатися до старост сіл за інформацією, які знатимуть про місце і час прийому.

На території колишньої Тилявської сільської ради, станом на 1 грудня 2017 року, на обліку перебуває 253 пенсіонери. По Стіжку, Жолобках, Угорську - це 332 пенсіонери, загалом – 585 громадян, а це - 10% від загальної кількості пенсіонерів Шумської об’єднаної територіальної громади.

На таку приємну для тилявчан подію прибули гості - начальник головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігор Москалик, начальник Кременецького об’єднаного управління ПФУ Тернопільської області Олександр Маринюк, перший заступник Людмила Хом’як, в.о. старости с.Тилявка Лариса Шаталаєва, секретар виконкому Шумської міської ради Ганна Собчук.

Того дня спеціалісти Пенсійного фонду уже консультували громадян.

Безперечно, що створення такого віддаленого робочого місця дозволяє наблизити надання пенсійних послуг безпосередньо до місця проживання їх одержувачів.