Шумський район, Тернопільська область

Благоустрій парку «Соснина»

25.07.2017 року відбулась робоча нарада за участю представників ПАТ «Тернопільводпроект», Лановецького водгосту, членів міської комісії ТЕБ і НС по питаннях обстеження греблі ставу в урочищі «Соснина» та реалізації проекту з реконструкції ставу урочищі «Соснина» за рахунок субвенції з державного бюджету у 2017 році.

Вирішено, з метою проведення робіт у поточному році, терміново розпочати процедуру конкурсного відбору виконавця.

З метою забезпечення можливості початку робіт з реконструкції з 31.07.2017 року розпочинається частковий спуск води у ставку урочища «Соснина».

Після проведення реконструкції, оновлений став залишається у розпорядженні територіальної громади і Шумського товариства мисливців і рибалок.