Звіт міського голови по селах Залісці та Жолобки

Дата: 09.11.2016 14:58

09.11.2016 року була проведена зустріч міського голови В. Є Плетюка з жителями сіл Залісці та Жолобки. Володимир Євгенович доповів, що було заплановано, а головне, що було таки зроблено в кожному селі за звітний період 2016 року.

Так зокрема в с. Залісці було зроблено капітальний ремонт дороги (під'їзд до села), ямковий ремонт вулиці з використанням асфальтобетону. В планах на наступний рік заплановано зробити освітлення вулиць, розширити автобусний маршрут, виконати поточний ремонт вулиці Хмелище, а також зробити ремонт приміщень , де знаходяться дитсадок, школа, бібліотека.

В с. Жолобки обговорювались питання про дозвілля молоді, яким чином можна залучити інвесторів для благоустрою природніх джерел, а також зробити освітлення вулиць.