Шумський район, Тернопільська область

22 грудня 2016 року о 9.00 відбулося засідання виконавчого комітету та бюджетної комісії Шумської міської рад

На спільному засіданні виконавчого комітету та бюджетної депутатської  комісії головними питаннями були погодження проекту бюджету міської ради на 2017 рік  та погодження Програм , а саме:
  •  Програми соціально-економічного розвитку Шумської міської ради (ОТГ) на 2017 рік.
  •   Програми соціального захисту населення Шумської міської ради  (ОТГ) на 2017 рік.
  •  Програми культурно-мистецькі заходи Шумської міської ради  (ОТГ) на 2017 рік.»
  •  Програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Шумському районі на 2017-2019 роки.»
  • Програми сприяння Поліції у підвищення рівня безпеки громадян на території Шумської міської ради на 2017 рік.

Члени виконавчого комітету та члени  депутатської комісії  погодили проект бюджету та Програми з наступним затвердженням даних документів  сесією міської ради.