22 грудня 2016 року о 9.00 відбулося засідання виконавчого комітету та бюджетної комісії Шумської міської рад

Дата: 23.12.2016 14:54

На спільному засіданні виконавчого комітету та бюджетної депутатської  комісії головними питаннями були погодження проекту бюджету міської ради на 2017 рік  та погодження Програм , а саме:
  •  Програми соціально-економічного розвитку Шумської міської ради (ОТГ) на 2017 рік.
  •   Програми соціального захисту населення Шумської міської ради  (ОТГ) на 2017 рік.
  •  Програми культурно-мистецькі заходи Шумської міської ради  (ОТГ) на 2017 рік.»
  •  Програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Шумському районі на 2017-2019 роки.»
  • Програми сприяння Поліції у підвищення рівня безпеки громадян на території Шумської міської ради на 2017 рік.

Члени виконавчого комітету та члени  депутатської комісії  погодили проект бюджету та Програми з наступним затвердженням даних документів  сесією міської ради.