Шумський район, Тернопільська область

Про ремонт доріг в громаді

Відповідно до плану соціально-економічного розвитку громади розпочато ремонт дороги Переморівка-Лішня на ділянці Торфобрикетний завод-с.М.Іловиця. Крім того міським головою Плетюком В.Є. спільно з начальником  Шумського райавтодору Левчуком О.В. було проведено обстеження дороги  с.Літовище і с. Сошище в ході якої складено етапність проведення робіт на цій ділянці.

Дані дороги не ремонтувалися власником десятки років у зв язку з чим виділено на кожну з них по 200 тис.грн.

Коштів вистачає лише на частину ділянки, а тому міська рада просить з розумінням віднестися до цього  громадськості сіл, а також допомогти в роботах по обкошуванні обочин , відновлення водовідведення.Враховуючи те, що основною причиною незадовільного стану  покриття на дорогах Переморівка-Лішня, Кути-Літовищі-Сошищі є рух лісовозів, міський голова особисто звернувся до керівництва області з проханням вплинути на керівників лісових господарств в питаннях влаштування ними лісових доріг для транспортування лісу.