Шумський район, Тернопільська область

А як це робити правильно, за давніми українськими традиціями, показали у Потуторові, під час відзначення Дня села

Урочистим концертом розпочали святкову програму, приурочену до Дня села Потуторів.

Міський голова Володимир Плетюк щиро відгукнувся на гостинне запрошення мешканців села і завітав у Потуторів, щоб у теплій родинній атмосфері розділити з нами радісні, святкові миті. Село Потуторів сьогодні належить до об’єднаної громади, і для міської влади проблеми його мешканців – не байдужі. Допомагають, яким можуть, сподіваються, що надалі, у спільній співпраці, дасться зробити те, що, у першу чергу необхідно для людей. А питань чимало, тому працювати є над чим.

А тим часом над Потуторовом плели барвистий вінок творчості місцеві таланти. На подвір’ї змонтували сцену. Колективами трьох вулиць постаралися на славу, відтворивши старовинні сільські обряди: “Випровадження рекрута”, “Сватання” та “Весілля”.

Всіх бажаючих пригощали різними смаколиками місцевого приготування, для дітей облаштовали ігровий майданчик з надувною гіркою та батутом.

А насамкінець усіх покликала до танцю святкова дискотека.