БЛАГОУСТРІЙ 2017

Дата: 11.04.2017 14:43

В рамках заходів Двохмісячника з благоустрою, КП «Шумськкомунсервіс» за кошти міського бюджету придбано та розміщено на території м. Шумськ 30 нових сміттєвих урн.

11.04.2017 року проводиться очищення спеціалізованою технікою міських вулиць від залишків піску, використаного під час зимового утримання.

При роботі вказаної техніки можливі викиди пилу, тому завчасно просимо вибачення за тимчасові незручності.

За клопотанням в.о. старост окремих  населених пунктів міською радою надано допомогу у вивезенні піску на кладовища в селах Кордишів, Мирове, Соснівка, Бірки, м. Шумськ.

Проведено грейдерування автодоріг в селах Соснівка, Бірки. Подібні роботи буде виконано у селах Сураж, Ходаки 13.04.2017 року.

Проведено загортання смітників у селі Бриків, Биківці, Потуторів, Новостав. Бульдозерну техніку буде переміщено до сіл Стіжок, Угорськ, Жолобки.

Роботи з благоустрою на території Шумської ОТГ триватимуть надалі за активної підтримки місцевого населення та господарюючих суб’єктів.

Міська рада.