Шумський район, Тернопільська область

28 травня 2016 року о 18 годині на площі Героїв Майдану було проведено міське свято «В щасливу путь, юносте»

28 травня 2016 року о 18 годині на площі Героїв Майдану для 58 випускників Шумських одинадцятирічок було проведено міське свято «В щасливу путь, юносте».  З вітальними словами до учнів, батьків, педагогів та громадськості звернувся міський голова Володимир Плетюк, зазначивши, що наша молодь є не тільки постійними переможцями різноманітних конкурсів, змагань, олімпіад, але й прославляють наш край і за межами держави. Володимир Євгенович побажав усім Божого благословіння, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму, невичерпної енергії у здобутті нових вершин. Випускників які проявили себе в житті громади нагородив грамотами міської ради.

Голова райдержадміністрації Головатюк Ю.М. та голова районної ради Корець М.Ф вручили випускникам 5 золотих та 6 срібних медалей. Начальник відділу освіти, молоді і спорту Шумської РДА Панчук І.М. вручив грамоти переможцям спортивних заходів.

Всього в районі закінчили навчальні заклади та здобули повну загальну середню освіту 172 випускники, з них 100 були учнями закладів освіти населених пунктів об’єднаної територіальної громади.