Кременецьке об'єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області інформує:

Дата: 29.12.2017 14:19

До відома пенсіонерів!

Відповідно до п.2 ст.28 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” з 1 січня 2018 року для осіб, які досягли віку 65 років, мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу встановлюється в розмірі 40 відсотків мінімальної заробітної плати, визначеної законом про Державний бюджет України на відповідний рік, але не менше прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом.

Перерахунок пенсії проведено для 2471 особи, середній розмір підвищення пенсії становить 40,94 грн.

Начальник Шумського відділу з питань

призначення, перерахунку та виплати пенсій                                                                        Р.М.Омельчук