Новини комунального господарства

Дата: 09.11.2017 14:16

З 01.07.2017 року 23 об’єкти централізованого питного водопостачання з розподільними мережами в селах Шумської ОТГ передано на баланс та обслуговування міського КП «Шумськкомунсервіс».

Як засвідчили проведені обстеження сільські водогони, башти Рожновського в основному  перебувають у незадовільному стані і вимагають ремонтів та значних капіталовкладень.

З метою збереження стійкого водопостачання сільського населення комунальним підприємством проводиться відповідна робота.

Зокрема за звітний період ліквідовано понад 50 аварійних ситуацій в селах Тилявка,Угорськ, Жолобки, Залісці, Сураж, Кордишів, Бриків, Биківці, Круголець, Потуторів, Башківці.

Виконано ремонти башт Рожновського в селах Угорськ, Биківці, Потуторів.

Замінено 960 м.п. аварійних водопроводів в селах Угорськ, Тилявка, Сураж.

До 01.12.2017 передбачається встановити 15 систем автоматики «Каскад» на водяних баштах, що дозволить підвищити якість послуг, заощадить до 10 % електроенергії.

Усі вище перелічені роботи здійснено за кошти міського бюджету.