Шумський район, Тернопільська область

16 червня в Шумському районному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей

В рамках проведення місячника сприяння зайнятості учасникам АТО у приміщені Шумського РЦЗ 16.06.2016 року  відбувся День відкритих дверей центру зайнятості на тему: «Забезпечення рівних можливостей для працівників при прийнятті на роботу – позитивний імідж організації та сучасного керівника».

В програмі проведення заходу  о 09:30  відбувся тренінг "Побудова кар'єри та професійний розвиток" за участю представників Кременецького центру з надання безоплатної вторинної допомоги.

Основна мета діяльності організації – надання безкоштовної юридичної допомоги як колективного, так і індивідуального характеру. Види можливої юридичної допомоги полягають в наданні консультацій, представлення інтересів в суді та інших державних і недержавних органах, підготовка процесуальних та цивільно-правових документів.

Під час зустрічі присутні отримали ґрунтовні консультації з питань працевлаштування, стану ринку праці району, відкриття підприємницької діяльності за сприянням служби зайнятості, отримання додаткового заробітку шляхом залучення до громадських робіт, а також роз’яснення законодавства про соціальні гарантії для учасників АТО.

Також серед основних питань, які цікавили учасників, були: відновлення втрачених документів; відродження втраченого бізнесу; представлення своїх інтересів в суді та інших державних і недержавних організаціях та інші.

Після жвавої дискусії було наголошено на важливості об’єднання зусиль для забезпечення повного соціального захисту учасників АТО, ролі служби зайнятості, соціальних партнерів та громадських організацій в цьому напрямку.

Запрошені гості в свою чергу запевнили, що завжди готові прийти на допомогу своїм співвітчизникам, які опинилися в складних життєвих умовах.