Щоб пишатися своїм містом і насолоджуватися життям у ньому, як мінімум, потрібні охайні будівлі, чисте повітря, прибрані вулиці та парки, розмаїття рослинного світу.

Дата: 22.08.2016 14:07

А надто, якщо ми – на порозі важливої, урочистої дати. Щоб гідно відзначити 25-річний ювілей нашої держави, потрібно, перш за все, підготувати до цього місто і села. Саме з цією метою працівники КП «Шумськкомунсервіс» взялися активно прибирати вулиці Шумська та його околиці, щоб День Незалежності відсвяткувати у чистому, благоустроєному, затишному місті. Приємно, що до цього долучилися і мешканці Шумська.

Міський голова Володимир Плетюк здійснив об`їзд міста та його околиць, щоб на власні очі переконатися, як ідуть роботи, що зроблено, а де ще потрібна господарська рука.

Міська рада звертається до усіх шумчан – зробімо наше місто чистим та охайним, і не тільки у день свята, а й щодня, а для цього варто не лише прибирати, а й слідкувати і підтримувати чистоту.