Зустріч з головою ОДА Барною С.С.

Дата: 15.09.2017 13:37

Шумський міський голова Плетюк В.Є. спільно з головою обласної державної адміністрації Барною С.С. і головою райдержадміністрації Головатюком Ю.М. оглянули зону відпочинку «Соснина», в якій розпочато  роботу з поліпшення технічного стану та благоустрою ставу.

За кошти  субвенції з держбюджету на формування інфраструктури буде здійснено відновлення дитячого і дорослого пляжів, відновлено пристань і дамбу. Наступним етапом планується відновити інфраструктуру навколо озера і парку. Для цього міською радою готується інший проект, а Фото без описуцьогорічні зусилля сконцентруються виключно на самому озері, що передбачено проектом.

Головою Тернопільської ОДА Барною С.С. запропоновано у наступному році провести пленер  на території зони відпочинку, що дасть поштовх у відновленні древнього городища і створення  унікальної пам’ятки, яка буде знакова, як туристам так і відпочивальникам.Фото без опису