Шумський район, Тернопільська область

У рамках  проекту "Змінимо країну разом» 23 жовтня 2016 р. п`ятнадцять  вчителів з Тернопільщини виїхали в Луганську область

Серед педагогів, які працюватимуть деякий час у закладах освіти Луганщини і Мельничук Людмила Іллівна - вчитель початкових класів Шумбарського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» Шумського району.

Педагогів гостинно зустріли на луганській землі. Людмила Іллівна зараз перебуває у м. Старобільськ. Вона буде працювати у Старобільській ЗОШ І ст. №1.

25 жовтня у Луганському національному університеті ім. Тараса Шевченка (м. Старобільськ) відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Українська література для і про дітей: історичні здобутки й тенденції розвитку», гостем  якої стала Людмила Іллівна.