Шумський район, Тернопільська область

ШУМСЬКА  МІСЬКА РАДА

Тернопільської області

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

«10»  жовтня 2016 року                                                                    № 249

Про початок опалювального

сезону 2016 – 2017 року

У зв'язку з стрімким зниженням в області середньодобової температури зовнішнього повітря, відповідно до п.5 “Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної води і водовідведення”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630, п.3 ст. 16 Закону України "Про житлово – комунальні послуги", керуючись ст. ст.42, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Об’єктам соціально-культурної сфери, бюджетним установам, організаціям та комунальним підприємствам міської ради розпочати опалювальний сезон 2016-2017 років, на території Шумської об’єднаної територіальної громади  - з  10 жовтня 2016 року.

2. Рекомендувати виконувачам обов’язків старост громади:

1) питання початку опалювального сезону в конкретному населеному пункті для комунальних об’єктів, що опалюються твердим паливом, вирішувати самостійно з урахуванням нормативних середньодобових температурних режимів та встановлених норм споживання енергоносіїв;

2) проводити відповідну роз’яснювальну роботу серед населення щодо механізму та особливостей призначення субсидій та необхідності своєчасних і повних розрахунків за використані енергетичні носії для збереження стійкого їх постачання.

3. Керівникам підприємств, установ та організацій, які фінансуються за рахунок бюджетних коштів:

1) з метою раціонального використання енергетичних ресурсів вжити додаткових заходів щодо утеплення, ущільнення дверей, вікон, сходових кліток, інших огороджувальних конструкцій та забезпечити повні і своєчасні розрахунки за використані енергоносії;

2) взяти під особистий контроль питання використання лімітів енергоресурсів.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Шумської міської ради  Бойка Я.Я.

Міський голова                                                                              В.Є.ПЛЕТЮК