Моніторинговий візит до ЦНАПу

Дата: 23.01.2017 12:37

Фото без описуЗ моніторинговим візитом Центр надання адміністративних послуг Шумської міської ради відвідали: представник Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» - асистент з розвитку громади Анастасія Олійник, науковий співробітник Датського інституту міжнародних досліджень Адам Мое Феєрскоф, координатори Тернопільського обласного ресурсного центру громад  Олег Процик та Ігор Стефанів.

Під час візиту Мельничук Людмила ознайомила гостей із функціонуванням та принципами роботи ЦНАП, адже на сьогодні у ньому надається 140 адміністративних  послуг. Також обговорено напрямки роботи на перспективу.

Не оминули увагою й відділ державної реєстрації, створений з метою державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Адам Мое Феєрскоф відмітив, що ЦНАП — це не просто зручність та й економія часу для жителів громади. Та побажав успіхів у роботі.