Шумська міська рада - об'єднана територіальна громада
Шумський район, Тернопільська область

«Організація та проведення спортивних свят в загальноосвітніх навчальних закладах»

02.12.2016р. у Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії ім. Тараса Шевченка відбувся науково – методичний семінар на тему «Організація та проведення спортивних свят в загальноосвітніх навчальних закладах». У семінарі взяли участь вчителі фізичної культури Кременецького, Лановецького району та Шумщини.  

         Під час семінару виступили Кіркова Тетяна Володимирівна – викладач фізичного виховання коледжу на тему «Форми організації позакласної та позашкільної роботи з фізичного виховання», Голуб Віктор Анатолійович – кандидат наук фізичного виховання і спорту, доцент, завідувач кафедри спортивних ігор та туризму на тему «Мотивація до занять фізичною культурою та спортом», Іванюк Тетяна Василівна – вчитель вищої категорії Кременецької школи – інтернату на тему «Проведення позакласної спортивно – масової роботи з учнями», Ковальський Юрій Володимирович – вчитель вищої категорії Шумського НВК на тему «Фізкультурно - оздоровча робота з учнями».

У практичній частині було проведено спортивне свято «Веселі старти» за участю команд загальноосвітніх шкіл м. Кременця. Захід відбувся на високому методичному і науковому рівні.

При обговоренні науково – методичного семінару вчителі зробили висновки, подякували організаторам за цікавий та змістовний семінар.« повернутися до списку новин