Зустріч міського голови з керівником освіти у Шумській громаді Дмитрук Л.В. та директорами Шумських закладів освіти

Дата: 13.12.2017 12:10

У міській раді проведено зустріч з керівником освіти у Шумській громаді Дмитрук Л.В., директорами Шумських закладів освіти Липкою К.В., Добровольським О.М., Добровольською Г.І. та Калуш  Л.Ю. з питань святкового оформлення закладів до новорічних свят, святкування Дня святого Миколая і нового року у селах громади.

Крім цього міським головою звернено увагу керівництва освіти на залучення активних молодих людей до управління в громаді. Виконавчий комітет ради, жителі потребують нових молодих, креативних лідерів, які працюватимуть у виконавчих структурах, громадських об’єднаннях і допомагатимуть розвивати соціальні та економічні проекти в громаді.