Дата: 02.09.2016 12:06

Фото без описуМіський голова В.Є. Плетюк провів робочу зустріч з представником ТОВ «Бриківське», яке проводить свою сільськогосподарську діяльність на території об’єднаної територіальної громади. Було обговорено питання своєчасності виплати орендної плати за земельні паї  мешканцям громади, можливості надання максимальної посильної допомоги громаді в тих  населених пунктах, жителі яких передали свої землі в користування товариству. З метою врегулювання  участі товариства  у соціально-економічному розвитку громади, розглянули можливість  укладення  угоди про соціальне партнерство. Представник ТОВ «Бриківське» запевнив у повному виконанні товариством своїх договірних зобов’язань та висловив наміри про участь у вирішенні соціальних питань тих населених пунктів, де товариство обробляє землі.