Шумський район, Тернопільська область

16 червня 2016 року відбулось засідання виконавчого комітету Шумської міської ради, на якому було розглянуто:

• Про затвердження заходів щодо запобігання занесення африканської чуми на територію Шумської об’єднаної територіальної громади.
  • Про затвердження складу експертної комісії при виконавчому комітеті Шумської міської ради.
  • Про затвердження переліку об’єктів поточного ремонту місцевих автодоріг на території Шумської Міської ради у 2016 році.
  • Про затвердження Положення про громадські слухання.
  • Про виділення коштів на проведення фестивалю «Братина»
  • Про затвердження робочоих проектів «Реконструкція ЕМ-022 квт для електропостачання електроустановок вуличного освітлення від КТП-143 за адресою: с.Соснівка та м.Шумськ».
  • Інше