У Биковецький НВК І-ІІ ст. завітав Св.Миколай

Дата: 20.12.2017 11:52

З початком зими починаються веселі зимові свята та розваги. Перше свято, якого діти чекають з нетерпінням це свято Св. Миколая.

19 грудня 2017 року прийшов Святий Миколай до діток у Биковецький НВК І-ІІ ст. дві групи дошкільнят і початкові класи з 1-4 вітали його віршами і піснями , а учні 4 класу невеличкою жартівливо - повчальною сценкою.  Глядачів концерту було так  багато, що невміщались у актовому залі. Всім учасникам дійства Миколай  приготував подарунки, бо діти для нього найрадісніші і найсвятіші створіння, які завжди потребують захисту, уваги та лагідного ставлення, ( спонсори ф/г Беріжок і депутат ВР України Головко М.Й).