Шумський район, Тернопільська область

Засідання комісії з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою

З метою обрання найвигіднішої пропозиції з розроблення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності в м. Шумськ орієнтовною площею 0,08 га відбулося засідання комісії з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою. На участь у конкурсі надійшли пропозиції від Державного підприємства «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» та державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» Тернопільської регіональної філії, Шумський районний виробничий відділ.

Переможцем конкурсу з відбору виконавця робіт з розроблення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності в м. Шумськ визначено ДП «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», пропозиція якого являється найбільш економічно вигідною.