Шумський район, Тернопільська область

КП "Шумськкомунсервіс" проводить благоустрій в населених пунктах громади.

Комунальне підприємство "Шумськкомунсервіс" проводить благоустрій  кладовища в с.Угорськ. Роботи проводяться з метою розширення площі захоронення, а також водовідведення стічних вод навколо кладовища. Після завершення робіт з благоустрою буде  проводитись облаштування вулиці - заїзду до кладовища.

У наступні дні КП "Шумськкомунсервіс" буде проводити благоустрій   кладовища та вулиці в с.Тилявка.

Крім того  до робіт з проведення благоустрою на території громади залучена  техніка Шумської філії "Райавтодору". Проведено загортання стихійних сміттєзвалищ в с.Онишківці та Боложівка. Дані роботи будуть проводитись і надалі  по всіх селах громади.

Поступово відновлюється та встановлюються нові системи електоосвітлення в селах громади. Зокрема проведено відновлювальні роботи в селах Потуторів, Шумбар, Новостав, Стіжок, Рохманів, Обич,Залужжя, Тилявка. Найближчим часом  планується впровадити проект електроосвітлення в с.Літовищі.