Шумська міська рада - об'єднана територіальна громада
Шумський район, Тернопільська область

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна з робочою поїздкою відвідав Шумську об'єднану громаду

У Шумську завершили реконструкцію очисних споруд. У рамках робочої поїздки у Шумський район голова обласної державної адміністрації Степан Барна оцінив якість робіт.

Очисні споруди в результаті тривалої експлуатації перебували у передаварійному стані. До поверхневих водних об’єктів – річки Кума -  щорічно потрапляло до 32,0 тис. м3 недостатньо очищених стічних вод. Каналізовані стічні води не відповідали санітарним нормам щодо вмісту шкідливих речовин та сполук.
За словами підрядника, роботи тривали  з листопада 2015 – го року. Крім того, тут використана максимально енергозберігаюча технологія. Потужність очисних споруд  - 8 кВт за годину.

За слова очільника краю, реалізація проекту сприятиме покращенню екологічного стану довкілля, недопущенню потрапляння у поверхневі водні об’єкти недостатньо очищених стічних вод із домішками шкідливих сполук та елементів.

Крім того Степан Барна ознайомився з інфраструктурою Шумської об'єднаної територіальної  громади. Очільник  області  оглянув приміщення кінотеатру "Мир", на яке виготовлений проект реконструкції під Центр надання адміністративних послуг, НВК с.Сураж , Шумську центральну районну лікарню.« повернутися до списку новин