26 жовтня  відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 30.10.2017 11:17

26 жовтня  відбулось засідання виконавчого комітету на якому розглянуто ряд питань , які стосуються життєдіяльності Шумської громади.

З метою забезпечення ефективного проходження осінньо-зимового періоду 2017-2018 років прийнято рішення , щодо утеплення об’єктів централізованого питного водопостачання в м.Шумськ та селах громади, а також  забезпечення безперебійного руху транспорту.

Крім того обговорювалось питання затвердження угод з об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Тернопільської області, Шумським районним центром зайнятості, Управлінням соціального захисту населення Шумської районної державної адміністрації, Службою у справах дітей Шумської РДА про надання послуг із соціальної підтримки населення Шумської громади. З наступного року Фото без описубуде організувано прийом громадян  для надання послуг за місцем реєстрації заявників в режимі "мобільного соціального офісу"

Також розглянуто ряд інших питань за зверненнями громадян.