Шумський район, Тернопільська область

01 серпня міський голова Володимир Плетюк провів щотижневу виробничу нараду

01 серпня міський голова Володимир Плетюк провів щотижневу виробничу нараду. Зокрема були розглянуті наступні  питання:

1.Проблеми надання в оренду ставків  на території громади. Доручено розробити дорожню карту за якою буде здійснюватися передача ставків та гідроспоруд в оренду відповідно до чинного законодавства та  повідомити всіх зацікавлених осіб.

2.  Координація робіт у селах громади, а саме :

- виконання ремонтних робіт  в с. Кордишів та с. Мирове;

- освітлення і ремонт дороги в с.Літовищі;

- ремонт дороги до села В. Іловиця.

Координація робіт, які виконуються  за субвенційні кошти:

- с. Сураж - котельня НВК;

- с. Кордишів – НВК;

- с. Обич – НВК;

- с. Тилявка – НВК;

- м. Шумськ - ЗОШ №1.

Виконання ремонтних робіт в інших селах громади.

3. Проблеми з виділенням коштів на проведення чемпіонату району з футболу.

4. Початок ремонтних робіт в Шумському ясла-садку «Сонечко».

5. Виготовлення проектної документації на реконструкцію зони відпочинку “Соснина”  та дороги з Руської-Гути на Зелений Дуб.

6. Підготовка проектів до співпраці з американськими фондами, які планують  надати  на об’єднані територіальні громади кошти в розмірі 50 млн. дол.

7. Допомога жителям с. Малинів  і с. Сураж, які потерпіли внаслідок негоди 17 липня 2016 року.

8. Створення комісії міської ради для обстеження дороги С20/738 Тилявка – Башківці, яка перебуває на балансі служби автомобільних доріг в Тернопільській області.