Шумський район, Тернопільська область

20 вересня відбулося засідання виконавчого комітету Шумської міської ради

На засідані розглянули питання про завершення підготовки освітніх закладів, дорожно-комунального господарства до осінньо-зимового періоду 2016-2017 років. Про готовність закладів освіти Шумської об'єднаної громади доповіла начальник відділу освіти, молоді та спорту Дмитрук Л.В. Заступник міського голови Бойко Я.Я. проінформував про завершення підготовчих робіт в комунальному господарстві громади. Начальник відділу ЖКГ Драчук Н.Т. надала іформацію щодо підготовки населених пунктів громади та завезення піску для посипки доріг в зимовий період.

Крім того були прийняті рішення з наступних питань:

• Про затвердеження Положення про порядок встановлення пам'ятних знаків, меморіальних, анотаційних дощок в Шумській міській раді;
  • Про присвоєння статусу службового житла;
  • Про встановлення меморіальної дошки;
  • Про закриття старого кладовища по вул. Волинська;
  • Про оголешання конкурсу на створення офіційної символіки - прапора громади;
  • Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію та порядку відшкодування цих витрат;
  • Про виділення коштів на святкування Свята Покрови та Дня вчителя, Дня людей похилого віку;
  • Різне.