УВАГА ! КОНКУРС !

Дата: 02.12.2016 10:57

УВАГА! КОНКУРС!

Шумська міська рада оголошує  конкурс на кращу новорічну іграшку виготовлену власноруч, спільними зусиллями дітей, батьків та цілих родин!

За рішенням журі конкурсу найоригінальніші новорічні іграшки, виготовлені дітьми, прикрашатимуть ялинку міста протягом усіх новорічних свят.

Участь у конкурсі може взяти кожен бажаючий.

Основною вимогою до виготовленої іграшки є вологостійкість.

Поспішайте узяти участь у конкурсі з 2  по 15 грудня!

Конкурсні роботи приносьте  у міську раду або відділ освіти, молоді та спорту Шумської міської ради.  На переможців чекають подарунки і грошові премії.

Нагородження переможців буде проводитись на святковому відкритті міської ялинки.

про проведення конкурсу на кращу новорічну іграшку

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ:

Засновником та організатором конкурсу є Шумська  міська рада.

МЕТА КОНКРСУ:

• популяризувати серед дітей місцеві традиції святкування циклу новорічно-різдвяних свят;

• формувати практичні вміння і навички у дітей по виготовленню новорічно-різдвяних ялинкових прикрас, які символізують та відображають регіональні традиції в народній творчості;

• розвивати у дітей фантазію та дизайнерські здібності.

УЧАСНИКИ КОНКУРСУ:

• До участі у конкурсі запрошуються вихованці дошкільних та позашкільних навчальних закладів міста, учні загальноосвітніх навчальних закладів, а також усі бажаючі діти та їхні сім'ї.

УМОВИ КОНКУРСУ:

• З результатами конкурсу буде обрано  10 кращих конкурсних робіт, автори яких будуть нагороджені подяками Шумської міської ради та  цінними подарунками.

• Конкурсні роботи прийматимуться до 15 грудня

• Оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбудеться під час відкриття головної ялинки міста .

ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ РОБІТ:

• Усі ялинкові прикраси мають бути створені в традиції іграшки новорічно-різдвяного циклу.

• Вироби мають бути виготовлені з найбільш поширених матеріалів  які є вологостійкими до мокрої, вітряної погоди.

• Розмір ялинкової прикраси має бути не меншим, ніж 20 см у висоту.

• Обов’язковим елементом кожної конкурсної роботи є гапличок для закріплення її на ялинці, довжиною не менше 20 см.

• До кожної конкурсної роботи додається стікер з ім’ям автора та назвою навчального закладу, який він представляє.

• У конкурсі не беруть участі готові фабричні композиції та сучасні ялинкові прикраси.

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ КОНКУРСУ:

• Для підведення підсумків конкурсу на кращу новорічні іграшку створюється конкурсне журі за участю представників органів місцевого самоврядування, депутатів міської ради та представників ЗМІ.

• Конкурсне журі обирає переможців у 10 номінаціях та бере участь в їх нагородженні.