Шумський район, Тернопільська область

14 червня 2016 року міський голова Володимир Плетюк взяв участь в апаратній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Г.Г. Зубка у місті Київ.

На нараді Володимир Євгенович висвітив проблемні питання, які мають місце на даний час в Шумській ОТГ, а саме:

1. Проблема з організацією ремонтів під’їзних до населених пунктів доріг, які перебувають на балансі «Служби автодоріг в Тернопільській області»
  2. Слабка матеріально-технічна база місцевої філії «Шумський райавтодор», що не дозволяє забезпечити якісні, оперативні ремонти автошляхової мережі.
  3. Відсутність на близькій відстані до громади асфальтних заводів, що призводить до значного здорожчання асфальту та втрати його кондицій під час транспортування на значну відстань.
  4. Передача на баланс громади окремих закладів освіти районного підпорядкування без забезпечення фінансовими ресурсами у певній пропорції з місцевим бюджетом.
  5. Проблеми з експлуатацією місць видалення ТПВ. Відсутність розгалуженої інфраструктури щодо переробки та утилізації ТПВ.