"ЖВАВА КАВА" з міським головою, головами громадських організацій, приватними підприємцями та авторами проектів «Бюджету участі»

Дата: 13.12.2017 10:41

12 грудня 2017 року Шумська міська рада, спільно з представниками проекту «DOBRE» організувала зустріч під назвою «Жвава кава» з міським головою, головами громадських організацій, приватними підприємцями та авторами проектів «Бюджет участі» Шумської ОТГ.

Зустріч відбулася діалогом учасників. У ході дискусії, громадські активісти змогли поспілкуватися з очільником громади та обговорити теми, що їх хвилюють, а також задати питання та висловити пропозиції щодо проектів, що плануються реалізувати наступного року спільно із програмою «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність DOBRE» у молодіжній сфері, економіці та швидкому гранті.

Фото без описуНагадаємо, що зараз Шумська ОТГ втілює за кошти програми проект – реконструкція частини приміщення кінотеатру «Мир» під зал засідань. У наступного році тут заплановано добудова сцени та ремонт залу – щоб усе приміщення набрало сучасного вигляду і стало повноцінним Будинком громади, який об’єднає її жителів навколо вирішення актуальних питань життєдіяльності Шумської ОТГ – для цього уже працюють над тим, як залучити для такий цілей інвесторів.

Опісля, присутнім було представлено перелік проектів, які можуть реалізуватися у 2018 році за кошти бюджету участі Шумської об’єднаної територіальної громади.

Назва проекту

Автор проекту

Бюджет проекту

1.