Шумська міська рада - об'єднана територіальна громада
Шумський район, Тернопільська область

Головне, щоб люди були задоволені якістю і спектром надання адмінпослуг

Таке побажання висловив міжнародний менеджер проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, спрямований на громаду» Хендрік Ван Зіл, який відвідав Шумськ та оглянув реконструйоване приміщення колишнього кінотеатру «Мир» під центр надання адміністративних послуг.
Коли громада бралася за реалізацію цього проекту, було чимало скептиків, які не вірили у те, що його швидко та успішно можна втілити життя. Ще кілька тижнів тому занедбане приміщення лякало своїм виглядом, тепер – це сучасний центр, який стане обличчям не те що міста, а й усієї громади, - такі сподівання висловив міський голова Володимир Плетюк, спілкуючись з Хендріком Ван Зілом. Адже тут можна бути отримати понад 60 видів послуг, визначених законодавством.
Закордонний гість акцентував увагу на тому, що даний центр надання адміністративних послуг не просто запропонував людям покращений сервіс і комфорт, а й дозволяв вирішувати на місці додаткові проблеми, які у них виникають, щоб для їх вирішення не потрібно було їхати у Тернопіль чи, скажімо, у столицю.
Володимир Плетюк запевнив, що у міській раді над цим уже працюють, і є певні намітки.
Хендрік Ван Зіл оглянув, як іде реконструкція приміщення. Спілкування було тривалим, адже міжнародного менеджера цікавили найменші деталі. Також Хендрік Ван Зіл поспілкувався з майбутніми працівниками ЦНАПу, які, у рамках програми, пройдуть відповідні навчання. 
Далі обговорили дату відкриття центру надання адміністративних послуг, це відбудеться напередодні Покрови.


« повернутися до списку новин