Шумська міська рада - об'єднана територіальна громада
Шумський район, Тернопільська область

26 травня 2016 року працівники міської ради (ОТГ) відвідали навчальний семінар

26 травня 2016 року  в місті Кременець відбувся навчальний семінар «Роль та місце  Форуму місцевого розвитку в підготовці, розгляді та затвердженні стратегічних планів розвитку громад», ключовою тематикою якого була «Мобілізація місцевих громад на створення планів перспективного розвитку».  Захід проведено за сприянням спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».

   В роботі семінару взяли участь директор департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Тернопільської обласної державної адміністрації Воляник Галина Миколаївна, голова Кременецької районної ради Стефанський Володимир Ананійович, заступник голови Кременецької районної державної адміністрації Онишкевич Вячеслав Олександрович, координатори Тернопільського обласного ресурсного центру громад Ігор Стефанів та Олег Процик. Учасниками заходу були голови та старости територіальних громад Кременецького, Шумського, Зборівського та Збаразького районів.

    Особливості стратегічного планування в об’єднаних територіальних громадах та методологію розробки стратегічного плану презентував  консультант із стратегічного планування Олександр  Волошинський.

    Сільські голови та старости ОТГ отримали практичний досвіт  з питань проведення соціально-економічного аналізу громад , проведення SWOT-аналізу, визначення стратегічного бачення розвитку громади та її пріоритетних проблем та інше.« повернутися до списку новин