Вітаємо з Днем фізичної культури і спорту

Дата: 10.09.2016 10:20

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня фізкультури і спорту, який сприймається в суспільстві як свято здоров'я, краси, гарту і молодості. Спорт, регулярні заняття фізкультурою — це здоровий спосіб життя, до якого долучаються тисячі, мільйони наших співвітчизників. І особливо приємно усвідомлювати, що наше молоде покоління все більше і більше захоплюється активними заняттями спортом. Громада ж з свого боку робитиме все від неї залежне, щоб фізкультурно-спортивний рух поширювався на всі без виключення верстви населення — і в місті, і в далекому селі.

Прийміть, шановні, спортсмени, тренери, організатори спорту і масового фізкультурно-спортивного руху найкращі побажання вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах, а в житті — хай вам щастить в усьому. Доброго вам здоров'я, щастя і радості від перемог та удач!

Шумська міська рада