«З Україною в серці»

Дата: 02.12.2016 10:07

30 листопада 2016 року у Шумському центрі позашкільної роботи  проведено презентаційний  етап тренінгу із національно-патріотичного виховання за програмою «З Україною в серці». У  заході взяли участь 20 класних керівників 5-6 класів  загальноосвітніх навчальних закладів Шумської ОТГ. Тренер програми , завідувач центру виховної роботи , захисту прав дитини та громадянської освіти  Хома Світозара Олегівна провела цей захід на дуже високому рівні, використовуючи змістовні лекції та цікаві вправи, відеоролики , мотивуючи педагогів  до активної посттренінгової діяльності  з дітьми.

Слухачі поглибили знання про патріотизм  як суспільну  та особистісну цінніость, якості людини-патріота, концептуальні засади національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді  в умовах модернізаційних суспільних змін, основні підходи до виховання громадянина-патріота, особливості організації і проведення  тренінгу як ефективної форми виховання.