Веселився Обич на своєму святі

Дата: 10.08.2017 09:58

В мальовничому Обичі, славними, працьовитими та творчими людьми, в минулу неділю святкували день села. А організували, зрежисували це видовищне дійство в.о старости Віктор Карп’юк, який відкрив свято, привітавши жителів Обичі, та дружна родина Хітів, починання яких підтримали односельці.

Камертон веселого настрою майстерно тримали своїми дзвінкими голосами ведучі свята – Людмила Вознюк та Богдана Хіта.

Обичани раз у раз гучними оплесками нагороджували таланти місцевих самодіяльних артистів – Наталії Табачук, Вікторії Карп’юк, Богдани Хіти, сільського фольклорного ансамблю на чолі з Людмилою Шмирук. Окрасою концерту стали виступи тутешньої дітлашні – хлопчики та дівчатка переконливо продемонстрували, що талановитому роду немає переводу.

Чисельні глядачі, які зібралися у тінистому сквері біля старого сільського клубу, відчули справжнє задоволення від виступів аматорів художньої самодіяльності, отримали чималий заряд хорошого настрою, оцінили кулінарні здібності місцевих господинь.

Особливо вдячні обичани керівництву Шумської міської ради за щедрий подарунок з нагоди свята. Як зазначив у своєму виступі в.о.старости Віктор Карп’юк, громада пообіцяла,  що з часом буде облаштовано дитячий майданчик в селі.

Володимир Гаврилюк

Більше фото за посиланням: