Шумський район, Тернопільська область

Стартував пілотний проект у сфері реєстрації громадських формувань

До  уваги жителів Збаразького, Кременецького, Лановецького, та Шумського районів, які мають намір зареєструвати громадське формування, що не має статусу юридичної особи

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ У СФЕРІ РЕЄСТРАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ

Наказом Міністерства юстиції України від 17 червня  2016 року №1717/5  «Про запровадження пілотного проекту у сфері реєстрації громадських формувань», передбачено запровадження пілотного проекту в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Для отримання детальної інформації -  звертатись

до Кременецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Кременець, вул. Шевченка, 59а, телефон 03546-25233

або

E-mail: kremenets.ternopil@legalaid.gov.ua